Vásároljon bármilyen nem akciós terméket 2.000 Ft értékben és kap egy 2.000 Ft értékű maszk csomagot ajándékba! Írja be ezt a kódot MASZK10DB vagy KN95FFP2MASZK5DB a kosárnál! Egy mail címre csak egyszer jár!
A mosható textilmaszk csak divat! Maximum 2 óráig hatékony, utána ki kell mosni! Ez a legbiztonságosabb! N95/FFP2/ maszk 79%-al csökkenti a fertőzés veszélyt!
Led körte égő, Led Filament Retro kollekció,
Led Filament körte égő 6W, Borostyán bura, 45mm, 500 Lumen, 50W izzó helyett. E14, 2000K, extra meleg fehér, nem vibrál! Life Light Led 2 év garancia!
| Cikkszám | LLKFIL6W45MME14EWWA |
| Feszültség | 230V |
| Fogyasztás | 6W |
| Fényáram | 500 lumen |
| Szín | 2000 kelvin |
| Világítási szög | 360° |
| Védettség | IP20 |
| Méret | 45*45*78 mm |
| Foglalat | E14 |
| Garancia | 24 hónap |
| Fény- és teljesítménymérési jegyzőkönyv | Letöltés |
| Energiahatékonysági címke | Letöltés |
| Termékinformációs adatlap | https://eprel.ec.europa.eu/ |
| Energiahatékonysági osztály |
|
Led Filament, 6W körte Led, borostyánsárga üveges, extra meleg 2000 kelvin, E14, 500 lumen, 45x78mm. 50W hagyományos gyertya izzó helyett! 360°-os szórásszög, 30.000 óra élettartam! Normál átlátszó bura, 2000 kelvin, extra meleg, templomokba, kastélyokba és normál használatra! Nem vibrál a fénye! Így nem bántja a szemet és nem okoz fejfájást és nem lép fel stroboszkóp hatás. Life Light Led 2 év garancia!
Készletinfó
| Teljes készlet | ✓ | 627 db |
787 Ft + ÁFA (999 Ft)
Az akció csak 2026-03-28 és 2026-06-30 között érvényes!
